Prefabrikované betonové dílce: schodiště, stropy, balkony...

Ušetřete čas, peníze a zbytečné starosti při stavbě i užívání budovy díky prefabrikovaným betonovým dílcům Liapor. Betonová schodiště, betonové stropy, betonové balkóny a další prefabrikované betonové dílce vyrobené na míru vám dodáme do 14 dnů.

Prefabrikované betonové stopy a polostropy

Prefabrikované betonové stropy dodáváme ve dvou provedeních:

  • Železobetonové polostropní panely se zmonolitňovací vrstvou betonu - spojují výhody prefabrikace a monolitické stropní desky.
  • Betonové stropní panely z lehkého keramického betonu - méně zatěžují konstrukci rodinného domu a mají tak menší nároky na statiku.

Prefabrikovaná betonová schodiště

Prefabrikovaná betonová schodiště Liapor rovná, levotočivá, pravotočivá i atypická vyrobíme na míru vašemu rodinnému i bytovému domu. Schodiště z lehkého betonu mají řadu výhod: mají dlouhou životnost, vysokou nosnost i při relativně nízké hmotnosti, rozsáhlé možnosti povrchových úprav a lze je plně a bezpečně využívat již ve fázi hrubé stavby.

Prefabrikované betonové balkóny

Dodávky prefabrikovaných balkónů Liapor se obvykle realizují společně s dodávkami stropů. Lze je však objednat i samostatně. V rámci dodávky od nás získáte také návrh technického řešení a vyřešení otázky tepelného mostu.

Další prefabrikované betonové dílce

Další prefabrikované dílce pro různá využití vám vyrobíme na míru z lehkého keramického betonu, který má kromě dlouhé životnosti a pevnosti i další výhody oproti běžným betonům: dobré tepelně-izolační vlastnosti, snadná opracovatelnost, nižší hmnotnost než dílce z běžného betonu - nižší nároky na statiku, klima v budově jako u cihlových budov apod.

 

Pro bližší informace o dodávkách prefabrikovaných dílců nás kontaktujte.

© 2013 TECH TRADING GROUP a.s.