EURO KOMÍN CLASSIC, EURO KOMÍN CLASSIC BRICK - univerzální levný komín

Třísložkový komínový systém vhodný pro všechny typy paliv a staveb

EURO KOMÍN CLASSIC je jediný komínový systém na trhu, u něhož si sami zvolíte typ vnějšího pláště. Buď lehký keramzitbetonový plášt, nebo plášť z kalibrovaného cihelného střepu.

 

Kupte EURO KOMÍN CLASSIC, CLASSIC BRICK v našem e-shopu se slevou 10 %. E-shop

 

Je to kompletní třísložkový komínový systém tvořený tvárnicí z lehkého Liaporbetonu (CLASSIC), resp. z jednoho kusu kalibrovaných cihelných tvárnic (CLASSIC BRICK), vnitřní keramické (šamotové) vložky o ø 140-200 a izolace.

Meziprostor tvárnice a vložky je po celé délce odvětráván tzv. zadním větráním. Tvárnice mají standardní výšku 240 mm, výška šamotové vložky je 330 mm. Tvárnice jsou v provedení jednoprůduchová (s nebo bez větrací šachty) a dvouprůduchová a jsou opatřeny otvory v rozích pro armování celého tělesa komínu. Tvárnice jsou spojovány stavebním lepidlem pro přesné zdění. Díky tomu je možno postavit běžný komín za jeden den.

 

EURO KOMÍN CLASSIC dodáváme jako stavebnici s přesným návodem. K dispozici vám jsou také naši odborníci, kteří vám rádi poradí. Zvládnete jej postavit sami.

Použití EURO KOMÍNU CLASSIC

  • pro komíny s přirozeným tahem
  • pro všechny druhy paliv - pevná, kapalná, plynná (pouze pro atmosférické spotřebiče)
  • pro všechny druhy staveb (rodinné domy, bytové domy, rekreační objekty, administrativa a průmysl apod.)

Výhody EURO KOMÍNU CLASSIC oproti obdobným systémům

Komínový systém EURO KOMÍN CLASSIC je systém s tradicí a více než 15letou zkušeností naší společnosti s výrobou, prodejem a montáží komínových systémů a odlišili jsme jej od konkurence především:

  • Velmi lehkou krycí deskou z kompozitních materiálů - krycí deska pro tvárnici PK1420 má hmotnost 1,8 kg (ano skutečně pouhých 1.800 g). Hmotnosti dalších desek »
  • Elegantním řešením komínové hlavy, která řeší problémy se zatékáním do odvětracích otvorů dilatačních manžet u konkurenčních systémů, bez potřeby jakkoliv mechanicky upravovat krycí desku.
  • Použitím tzv. universální základové jímky - nahrazujeme široký sortiment jímek u konkurenčnch produktů, zároveň odbouráváme různé zakládací desky či zátky a podobná řešení.
 

EURO KOMÍN CLASSIC zakoupíte v naší obchodní síti nebo on-line v e-shopu s dopravou po celé ČR ZDARMA!

Soubory ke stažení

 

Pro bližší informace o komínových systémech nás kontaktujte.

© 2013 TECH TRADING GROUP a.s.