Komíny šamotové, nerezové, plechové... vlastní výroby i od ověřených dodavatelů, spalinové ventilátory apod. Vymyslíme řešení pro domácnosti, firmy i velké provozy.

Již od roku 1995 zajišťujeme distribuci kompletního sortimentu přírodních stavebních materiálů Liapor pro hrubou stavbu po celém Jihomoravském kraji.

Zajišťujeme dodávky posypové soli i 100% ekologického inertního posypu Liapor pro maloodběratele i velkoodběratele.

TECH TRADING GROUP a. s.
Komíny | Přírodní stavební materiál Liapor | Zimní posypy

Kvalitní a certifikované šamotové, nerezové i plastové komínové systémy, kompletní sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu Liapor a zimní posypy pro malé i velké odběratele najdete v nabídce TECH TRADING GROUP a. s.

Certifikované komínové systémy vlastní výroby i od jiných dodavatelů a komplexní služby od specialisty s tradicí delší než 15 let...

Jako poradenské a distribuční centrum Liapor nabízíme kompletní sortiment přírodních materiálů pro hrubou stavbu Liapor + odborné poradenství...

Podívejte se na naše poslední realizace a přečte si doporučení našich spokojených zákazníků...

Stáhněte si snadno aktuální ceníky, katalogy, návody, pracovní postupy a další užitečné dokumenty...

Aktuality

Vážení zákazníci, 

omluvte prosím výpadek naší telefonní ústředny.

Pro objednávky i dotazy prosím využijte maily obchod@techtrading.cz nebo info@techtrading.cz, případně kontaktujte naše obchodní zástupce nebo technické oddělení na jejich mobilních telefonech. 

Děkujeme za pochopení!

Tým TECH TRADING GROUP

Akční nabídky

Naše výrobky si můžete snadno objednat také přes e-shop. 

© 2013 TECH TRADING GROUP a.s.